Avcılar Bosch Servisi

Avcılar Bosch Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Avcılar Bosch servisi hizmeti sunmaktayız. Avcılar Bosch çamaşır makinesi servisi,Avcılar Bosch bulaşık makinesi servisi, Avcılar Bosch kurutma makinesi servisi, Avcılar Bosch buzdolabı servisi, Avcılar Bosch fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Avcılar Bosch beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Avcılar Bosch servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Avcılar Bosch Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Avcılar Bosch Servisleri

Avcılar Bosch servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Avcılar Bosch tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Avcılar Bosch Arıza

Kesintisiz Hizmet

Avcılar Bosch beyaz eşya ürünleri için Avcılar Bosch arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Avcılar Bosch servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avcılar Bosch Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Avcılar Bosch teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.