Bosch Servisleri

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bosch beyaz eşya servisi adresinize aynı gün içerisinde gelen sayılı servis markalarından bir tanesidir. Özellikli olarak Bosch servisi satış sonrası memmnuniyeti ile kullanıcılarının gönlüne taht kurmaktadır. Üstelik Bosch arıza merkezi tarafından işlem gören ürünler 1 yıl boyunca garanti kapsamı altındadır. Cihazların herhangi problem oluşturması durumunda Bosch Servisleri adresinize ulaşarak ürünün kontrollerini ve ücretsiz bakımını gerçekleştirmektedir.

Bosch Servisi

Bosch servisi veya bakımı için bizlere 444 2 358 no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bosch servisleri ile Bosch beyaz eşya olası arızalarını önleyeceğiniz gibi aynı zamanda da performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlarsınız. 17 yılı aşkın sürenin verdiği deneyim ile sizlere ekonomik çözümler sunarak bütçenizi de düşünmekteyiz. Bosch servisi olarak mesuliyetlerimizin bilincinde hareket etmemiz daima sektörümüzde emin adımlarla ilerlememize neden olmuştur. Tüketicilerimize verdiğimiz kaliteli ve kusursuz hizmet ile müşteri memnuniyeti ilkesini şiar edinmiş haldeyiz.

Bosch Teknik Servisi

Bosch Teknik Servisi

Bosch teknik servis merkezleriyle iletişime geçmek için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak size en yakın bölgede bulunan Bosch arıza merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Bosch servisi personelleri aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak arızalı ürünün durumunu kontrol etmektedir. Ürün arızasının teşhisi gerçekleştirildikten sonra ürün üzerinde gerekli testler yapmaktayız. Veri değerleri ve çalışma performansı kontrol edilerek fabrika çıkışlı Bosch ürünlerle karşılaştırılması yapılmaktadır.

Bosch Arıza Merkezi

Bosch beyaz eşya ürünleri için Bosch arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Bosch servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.