Bosch Servisi

Bosch Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Bosch servisi hizmeti sunmaktayız. Bosch çamaşır makinesi servisi,Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch kurutma makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi, Bosch fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Bosch beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Bosch servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Bosch Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Bosch Servisleri

Bosch servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Bosch tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Bosch Arıza

Kesintisiz Hizmet

Bosch beyaz eşya ürünleri için Bosch arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Bosch servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bosch Teknik Servisi

Aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.