Bosch Servisleri

Bosch Servisleri

Bosch servisi veya bakımı için bizlere 444 2 358 no'lu çağrı merkezi numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bosch servisleri ile Bosch beyaz eşya olası arızalarını önleyeceğiniz gibi aynı zamanda da performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlarsınız. 17 yılı aşkın sürenin verdiği deneyim ile sizlere ekonomik çözümler sunarak bütçenizi de düşünmekteyiz. Bosch servisi olarak mesuliyetlerimizin bilincinde hareket etmemiz daima sektörümüzde emin adımlarla ilerlememize neden olmuştur. Tüketicilerimize verdiğimiz kaliteli ve kusursuz hizmet ile müşteri memnuniyeti ilkesini şiar edinmiş haldeyiz.

Bosch Teknik Servisi

Bosch teknik servis merkezleriyle iletişime geçmek için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak size en yakın bölgede bulunan Bosch arıza merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Bosch servisi personelleri aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak arızalı ürünün durumunu kontrol etmektedir. Ürün arızasının teşhisi gerçekleştirildikten sonra ürün üzerinde gerekli testler yapmaktayız. Veri değerleri ve çalışma performansı kontrol edilerek fabrika çıkışlı Bosch ürünlerle karşılaştırılması yapılmaktadır.

Bosch Arıza

Kesintisiz Hizmet

Bosch bulaşık makinesi, fırın, buzdolabı ve benzer Bosch beyaz eşya servis hizmetinin gerçekleşmesi gereken ürünler için adresinize ulaşmaktayız. Öncelikli olarak ürünün genel durumunu kontrol etmekteyiz. Bosch Servisi onarımı yapılan her ürüne 1 yıl boyunca garanti süresi tanımaktadır. Cihazın onarımı tamamlandıktan hemen sonra ürünü tekrar adresinize yönlendirmekteyiz. Ücretsiz olarak cihaz kurulumları da Bosch arıza merkezi tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bosch Teknik Servisi

Aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.