Bosch Servisleri

Bosch Teknik Servisi

Bosch beyaz eşya ürünleri için Bosch arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Bosch servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bosch Servisi

Bosch teknik servis merkezleriyle iletişime geçmek için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak size en yakın bölgede bulunan Bosch arıza merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Bosch servisi personelleri aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak arızalı ürünün durumunu kontrol etmektedir. Ürün arızasının teşhisi gerçekleştirildikten sonra ürün üzerinde gerekli testler yapmaktayız. Veri değerleri ve çalışma performansı kontrol edilerek fabrika çıkışlı Bosch ürünlerle karşılaştırılması yapılmaktadır.

Bosch Arıza

Kesintisiz Hizmet

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Bosch servisi hizmeti sunmaktayız. Bosch çamaşır makinesi servisi,Bosch bulaşık makinesi servisi, Bosch kurutma makinesi servisi, Bosch buzdolabı servisi, Bosch fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Bosch beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz..

Bosch Arızası

Gezici servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Bosch servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Bosch Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır