Eyüp Bosch Servisi

Eyüp Bosch Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Eyüp Bosch servisi hizmeti sunmaktayız. Eyüp Bosch çamaşır makinesi servisi,Eyüp Bosch bulaşık makinesi servisi, Eyüp Bosch kurutma makinesi servisi, Eyüp Bosch buzdolabı servisi, Eyüp Bosch fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Eyüp Bosch beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Eyüp Bosch servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Eyüp Bosch Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Eyüp Bosch Servisleri

Eyüp Bosch servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Eyüp Bosch tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Eyüp Bosch Arıza

Kesintisiz Hizmet

Eyüp Bosch beyaz eşya ürünleri için Eyüp Bosch arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Eyüp Bosch servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Eyüp Bosch Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Eyüp Bosch teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.