Fatih Bosch Servisi

Fatih Bosch Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Fatih Bosch servisi hizmeti sunmaktayız. Fatih Bosch çamaşır makinesi servisi,Fatih Bosch bulaşık makinesi servisi, Fatih Bosch kurutma makinesi servisi, Fatih Bosch buzdolabı servisi, Fatih Bosch fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Fatih Bosch beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Fatih Bosch servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Fatih Bosch Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Fatih Bosch Servisleri

Fatih Bosch servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Fatih Bosch tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Fatih Bosch Arıza

Kesintisiz Hizmet

Fatih Bosch beyaz eşya ürünleri için Fatih Bosch arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Fatih Bosch servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fatih Bosch Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Fatih Bosch teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.