Güngören Bosch Servisi

Güngören Bosch Servisi

17 yıldan uzun süredir tüm bölgelere Güngören Bosch servisi hizmeti sunmaktayız. Güngören Bosch çamaşır makinesi servisi,Güngören Bosch bulaşık makinesi servisi, Güngören Bosch kurutma makinesi servisi, Güngören Bosch buzdolabı servisi, Güngören Bosch fırın servisi veya tüm ürün grupları olan Güngören Bosch beyaz eşya servisi hizmetleri vermekteyiz. İstanbul genelinde yaygın şube ağı, gezici mobil servis ekibi ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı servis imkanı sunmaktadır. Deneyimli çağrı merkezi çalışanlarımıza 444 2 358 numaralarından ulaşarak Güngören Bosch servisi ile iletişime geçerek problemini dile getirebilir, bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz servis kaydı sonrası sizlere en yakın olan Güngören Bosch Servisleri tarafından adresinize intikal ederek probleminize çözüm oluşturacaklardır.

Güngören Bosch Servisleri

Güngören Bosch servisi için gelişen ve yenilenen teknoloji karşısında durmadan kendini ve ekibini düzenli eğitimlerle geliştirerek yılların tecrübesiyle harmanlayan firmamız sektörde lider konuma gelmiştir. Güngören Bosch tamir esnasında değişen parçalarınız için 1 yıl süreyle garanti vermekteyiz.

Güngören Bosch Arıza

Kesintisiz Hizmet

Güngören Bosch beyaz eşya ürünleri için Güngören Bosch arıza teşhis hizmeti sunmaktayız. Bakımlarınızı yaptırdığınız beyaz eşyalarınız verimli ve uzun ömürlü çalışacakları gibi oluşabilecek bir arızanın önüne geçerek aile ekonominizi de korumuş olursunuz. 444 23 58 no'lu çağrı merkezi numaralarımızı arayarak Güngören Bosch servisş kaydı bırakabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarımız 7/24 sizlere cevap vermek için telefon başında beklemektedir. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güngören Bosch Teknik Servisi

İstanbul bölgesinde tüm ilçelere Güngören Bosch teknik servis hizmet vermekteyiz. Üstelik aynı gün içerisinde adresinize ulaşarak ürünün onarımını gerçekleştirmekteyiz. Ürün arızasının çözümlenmesi, yedek parça tedariği, periyodik bakım ve benzer işlemleri tarafımız tarafından kontrol altına alabilirsiniz.